Поліклінічне відділення

01 вересня 2015
  • розмір шрифту

Історія створення поліклініки МСЧ-132 бере початок з 1977 року, коли, згідно з наказом Третього Головного управління при МОЗ СРСР, на базі Старорафалівської амбулаторії в дев'яти кімнатах гуртожитку №1, під керівництвом завідуючого П.А. Радавського, було розпочато надання первинної медичної допомоги будівельникам, першим працівникам АЕС та жителям тоді ще села Вараш. При її відкритті працювало всього 2 лікарі, 6 медичних сестер, 2 санітарки.

У поліклініці з перших днів існування працювали лікарі П.А. Радавський, І.М. Барабух, фельдшери Е.І. Костенко, Т.І. Кравець, А.М. Левчик, акушерка К.К. Власенко, стоматолог І.О. Дорофієва та медсестра фізкабінету М.А. Скібчик.

Водночас було організовано й цілодобове чергування бригади швидкої допомоги. Першим начальником МСЧ-132 було призначено Г.М. Матвеєва, який на Атомобуді пропрацював з 3 травня 1977-го по 28 серпня 1981 року. Він провів чималу організаційну роботу в плані пришвидшення будівництва корпусів поліклініки, стаціонару та підбору кадрів. Так, уже в грудні 1977 року в МСЧ працювало 88 медпрацівників, через збільшення обсягів робіт виникла гостра необхідність розширення приміщень. Відтак рішенням дирекції УБ РАЕС у січні 1978 року для МСЧ додатково виділили площі першого поверху гуртожитку №2, де розгорнулись рентген-кабінет, ЛОР-кабінет, почали діяти кабінети хірурга, окуліста, терапевта, акушергінеколога, стоматолога. Завідувачем поліклініки було призначено І.М. Барабуха.

А в червні 1980 року поліклініка вже відсвяткувала своє новосілля: в експлуатацію здали її новозбудований триповерховий корпус, де вона розміщена й дотепер.

Розрахована нинішня поліклініка на 600 відвідувань у день.

До складу поліклініки ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» входять:

Основними завданнями поліклініки є:

  1. Надання первинної медичної допомоги.
  2. Диспансерне спостереження за хворими.
  3. Проведення періодичних і вхідних медичних оглядів.
  4. Проведення санітарно-освітньої роботи серед населення.
  5. Пропаганда здорового способу життя.

Прийом хворих та відвідувачів організовано за такими лікарськими спеціалізаціями: терапія, хірургія, травматологія, психіатрія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, дерматовенерологія, педіатрія, наркологія, гінекологія. Працюють при поліклініці ВПК, ЛФК, фізіотерапевтичні кабінети, кабінет ЕКГ, ФГДС, УЗД, інгаляторій.

На сьогодні робота у поліклініці ведеться за двома напрямками: педіатрія та прийом дорослого населення. При цьому задіяно 22 лікарі вузької спеціалізації, 40 середніх спеціалістів та 14 працівників молодшого персоналу.

Підрозділ нині очолює Грохольська Наталія Олександрівна.

Контактні телефони:

 
Грохольська Н.О.

Грохольська Наталія Олександрівна

Заступник начальника з поліклінічного розділу роботи

0 (3636) 2-12-03


Прийом громадян з особистих питань:

Щоденно з 16:00 до 17:00

 

Трохимчук Людмила Василівна

Старша медична сестра

Трохимчук Людмила Василівна
9493
Детальніше в цій категорії: