Паталого-анатомічне відділення

  • розмір шрифту
 Маленевський Роман Миколайович Маленевський Роман Миколайович

Розпорядок роботи патологоанатомічного відділення

           8:00-9:00Вирізка фіксованого операційного  та біопсійного   матеріалу,  робота в лабораторії, робота з документацією. Поточне прибирання приміщень.

           9:00-12:00Розтини тіл померлих, робота з медичною документацією, робота з архівними  матеріалами, робота в лабораторії. Перегляд  та  опис  гістологічних препаратів, оформлення  заключень.

          13:00-15:00Видача  результатів гістологічних досліджень, видача тіл померлих, робота в лабораторії,  консультації лікарем відділення.

 

 

ВАЖЛИВА  ІНФОРМАЦІЯ!

Видача тіл померлих проводиться тільки після пред’явлення ЛІКАРСЬКОГО СВІДОЦТВА ПРО СМЕРТЬ. (У випадках передбачених п.7, ст.4, Наказу Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров’я, Генпрокуратури України.  Від 28.11.2012р.  №1095/955/199. «Про затвердження порядку взаємодії між органами внутрішніх справ, закладами охорони здоров’я та прокуратури України при встановленні факту смерті людини», Труп підлягає видачі за письмового дозволу прокурора і тільки після проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті.)

Реєстрація смерті в державному відділі РАЦС

Реєстрація смерті провадиться в органах РАЦС за останнім місцем проживання померлого, за місцем настання смерті чи виявлення трупа або за місцем поховання.

 Реєстрація смерті проводиться за заявою родичів померлого, уповноважених осіб чи за повідомлення адміністрації закладу охорони здоров’я, де настала смерть.

 Особа, яка звернулась щодо реєстрації смерті, повинна пред’явити свій паспорт, паспорт померлого та лікарське свідоцтво про смерть.

 Заява про реєстрацію смерті повинна бути подана НЕ ПІЗНІШЕ ТРЬОХ ДІБ З ДНЯ СМЕРТІ.

На підставі актового запису про смерть відділ РАЦС видає: свідоцтво про смерть та витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, для отримання допомоги на поховання.

2500
Детальніше в цій категорії: