Клініко-діагностична лабораторія

  • розмір шрифту

DSC 0239

Клініко-діагностична лабораторія була створена в 1977 році. На той час функціонував лише один робочий стіл на DSC 0233швидкій допомозі (нині при­ймальне відділення). Роботою КДЛ керувала Марія Василівна Бутовець.

Лабораторія розвивалась та розширювалась, поступово збільшувався кадровий склад, КДЛ перемістилась у нове приміщення (приміщення СЕС).

У 2004-му на посаду завідувача клініко-діагностичної лабораторії було призначено Катерину Володимирівну Павлик,яка очолює колектив і по даний час.

У відділенні працюють лікарі-лаборанти,лаборанти, біологи, медичний реєстратор, DSC 0241молодші медичні сестри, сестра-господиня.

Клініко-діагностична лабораторія працює щоденно, крім вихідних.

У вихідні та святкові дні працює експрес-лабораторія для екстреного дослідження клінічних аналізів, що сприяє правильному встановленню діагнозу та ефективному лікуванню.

IMG 8816

З метою необґрунтованого призначення лабораторних досліджень у лабораторії проводиться забір біологічного матеріалу за направленнями, виданими та завіреними печатками лікарів ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України». Результати лабораторних досліджень не видаються на руки, а передають­ся в поліклініку.IMG 8814.CR2


 

Лабораторія виконує лабораторні дослідження для стаціонару СМЧ-3 на 295 ліжок, консультативної дорослої поліклініки та педіатричного від­ділення поліклініки на 600 відвідувань у зміну, при профоглядах праців­ників організацій і підприємств міста.

Клініко-діагностична лабораторія атестована МОЗ України на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду (свідоцтво № 87 від 21.05.2007р.).

  

Павлик Катерина Володимирівна

Павлик Катерина Володимирівна

Завідувач клініко-діагностичною лабораторією

Ляшик Ніна Матвіївна

Старший лаборант

Ляшик Ніна Матвіївна
4717
Детальніше в цій категорії: