Терапевтичне відділення

09 вересня 2015
  • розмір шрифту

Терапевтичне відділення створено у січні 1979 року, спочатку на базі інфекційного відділення на 30 ліжок (5 гінекологічних).DSC 0044

Першим його завідувачем було призначено Раїсу Олексіївну Щур. Окрім неї, в цьому підрозділі працюва­ли лікар-терапевт Наталія Василівна Веселкова, старша медична сестра Оксана Карпівна Нагорна,яка працює і до цього часу.

Перші медичні сестри - Ніна Іванівна Кедич, Оксана Степанівна Міткевич, Валентина Антонівна Станкевич,Те­тяна Василівна Вороніна,Лідія Мусіївна Хутка, Катерина Федорівна Швед, Софія Василівна Шемшура.

Щодо санітарок,то у відділенні першими працювали Лідія Іванівна Брой, Любов Микитівна Дідок, Галина Ва­силівна Якимчук, Ганна Василівна Сашко,Лариса Микола­ївна Чикида, Ольга Опанасівна Тропець.

Багатий практичний досвід і знання мають ветерани Ніна Іванівна Кедич, Оксана Степанівна Міткевич, котрі трудяться у відділенні понад 30 років.

Перший хворий, перші невдачі, перші радощі... Все було вперше. Водночас гуртувався колектив терапевтич­ного відділення.

У 1980 році в головному корпусі СМСЧ-3 відкрилося терапевтичне відділення на 60 ліжок. Прийшли нові лікарі, медичні сестри, санітарки.

DSC 0052Відділення очолила Надія Миколаївна Рутберг.

У 1985 році в колектив терапевтичного відділення прийшла Любов Максимівна Клець: спочатку на посаду лікаря-терапевта,а з 1994 і дотепер - як завідувач тера­певтичного відділення.

З 1997 року в цьому колек­тиві трудиться й молодий лікар Тетяна Михайлівна Савонік.

Починаючи з 2007 року, на базі терапевтичного відділен­ня діє кардіологічне відділен­ня, яке надає допомогу хворим кардіологічного профілю.

Проходили роки, мінялися люди,але незмінними праців­никами відділення залишались ті, котрі колись створювали його ядро,докладали чимало зусиль, аби навчити молодих працівників, передати їм свої знання.

Завдячуючи саме їх праці, згуртовано й самовіддано нині функціонує підрозділ,допома- ає хворим долати недуги.

Клець Любов Максимівна

Клець Любов Максимівна

Завідуюча терапевтичним відділенням

Сніжко Наталія Петрівна

Сестра медична старша

Сніжко Наталія Петрівна
4730
Детальніше в цій категорії: