Медичний календар

No events found

Стоматологічне відділення поліклініки ДЗ «СМСЧ № З МОЗ України» було засноване у 1982 році. Першим його завідувачем була Валерія Михайлівна Галицька.

З 2011 року цю посаду обіймає Оксана Іванівна Мотько.

P5104926

Нині у відділенні діє 7 терапевтичних кабінетів, 1 хі­рургічний,

3 ортопедичних та рентген-кабінет. Тут працює 14 лікарів-стоматологів, в тому числі:

Щодо можливостей стоматологічного відділення,то нині воно складає 240 відвідувань у день, передбача­ється надання ургентної медичної допомоги цілодобово, також надається стоматологічна допомога на дому.6 лікарів вищої категорії та 4 першої, 3 зубних лікарі, 14 медсестер, рентген-лаборант, 8 зубних техніків, двоє медичних реєстраторів та семеро молодших медичних сестер.

Значна увага тут приділяється профілактичній роботі. Це планова санація порожнини рота в навчальних за­кладах (школи, СПТУ), обслуговування працівників ВП «Рівненська АЕС», вагітних жінок. Проводиться лікування юнаків, яких призивають на службу в армію.

P5105046Хоч у стоматполіклініці запроваджено госпрозраху­нок,та лікарями-ортопедами надається допомога і з безкоштовного протезування соціально незахищених верств населення: пенсіонерам,УБД, воїнам-інтернаціоналістам,ліквідаторам на ЧАЕС - за місцем проживання, а також пільговій категорії населення м.Кузнецовська.

Для поліпшення надання медичних послуг населен­ню лікарі-стоматологи тісно співпрацюють з іншими лікувальними закладами, зокрема з обласною стома­тологічною поліклінікою (м.Рівне), щелепно-лицевим відділенням, обласним онкодиспансером. При необхід­ності консультують пацієнтів, направлених з приватних стоматологічних кабінетів та інших лікувальних закла­дів.

Для роботи з новими матеріалами за новітніми технологіями лікарі-стоматологи, зубні лікарі та зубні техніки підвищують кваліфікацію в провідних вузах України, беруть участь у загальноосвітніх програмах, які проводять Colgate, Natur Produkt, Blend-a-med, Oral-B.

Слід підкреслити, що в останні роки активно ведеться ремонт стоматкабінетів, застаріле обладнання оновлю­ється чи повністю замінюється новим, уже в цьому році придбано нову стоматологічну установку.