Медичний календар

No events found

 

  Історія створення поліклініки МСЧ-132 бере початок з 1977 року, коли, згідно з наказом Третього Головного управління при МОЗ СРСР, на базі Старорафалівської амбула­торії в дев'яти кімнатах гуртожитку №1,під керівництвом завідуючого П.А.Радавського,було розпочато на­дання первинної медичної допомоги будівельникам, першим працівникам АЕС та жителям тоді ще села Вараш. При її відкритті працювало всього 2 лікарі, 6 медичних сестер, 2 санітар­ки.

   У поліклініці з перших днів існу­вання працювали лікарі П.А. Радавський, І.М. Барабух, фельдшери Е.І. Костенко,Т.І. Кравець, А.М.Левчик, акушерка К.К. Власенко, стоматолог І.О. Дорофієва та медсестра фізкабі- нету М.А. Скібчик.

  Водночас було організовано й цілодобове чергування бригади швидкої допомоги. Першим начальником МСЧ-132 було призначено Г.М.Матвеєва, який на Атомобуді пропрацював з 3 травня 1977-го по 28 серпня 1981 року. Він провів чималу організа­ційну роботу в плані пришвидшення будівництва корпусів поліклініки, стаціонару та підбору кадрів. Так, уже в грудні 1977 року в МСЧ працювало 88 медпрацівників, через збільшення обсягів робіт виникла гостра необхідність розширення приміщень. Відтак рішенням дирекції УБ РАЕС у січні 1978 року для МСЧ додатково виділили площі першого поверху гуртожитку №2, де розгорнулись рентген-кабінет, ЛОР-кабінет, почали діяти кабінети хірурга, окуліста,терапевта, акушергінеколога, стоматолога. Завідувачем поліклініки було призначено І.М. Барабуха. 

  А в червні 1980 року поліклініка вже відсвяткувала своє новосілля: в екс­плуатацію здали її новозбудований триповерховий корпус,де вона розміще­на й дотепер.

  Розрахована нинішня поліклініка на 600 відвідувань у день. Прийом хворих та відвідувачів організовано за такими лікарськими спеціалізаціями: терапія, хірургія,травматологія, психіатрія, неврологія, отоларингологія, офтальмо­логія, дерматовенерологія, педіатрія, наркологія, гінекологія. Працюють при поліклініці ВПК,ЛФК, фізіотерапевтичні кабінети, кабінет ЕКГ,ФГДС,УЗД, інгаляторій.

  На сьогодні робота у поліклініці ведеться за двома напрямками: педіатрія та прийом дорослого населення. При цьому задіяно 22 лікарі вузької спеціа­лізації, 40 середніх спеціалістів та 14 працівників молодшого персоналу.

Підрозділ і нині очолює І.М. Барабух.

Барабух Іван Максимович

Барабух Іван Максимович

Заступник начальника

з поліклінічного

розділу роботи

тел(03636)2-12-03 

Трохимчук Людмила Василівна

Трохимчук Людмила Василівна

Старша медична сестра

Реєстратура працює з 07.00 до 19.00

 P5074571 P5074575 DSC 0126