Новини

ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» звітний період отримала благодійні внески та гуманітарну допомогу на суму – 72430,00 грн.

Сума коштів станом на 01.01.2019 року склала 46780,66 грн.

Залишок на 01.06.2019 року складав: 107095,1 грн.

Зокрема, за даний період за кошти, отримані закладом як благодійна допомога було використано (придбано) на суму – 12115,56 грн., серед яких:

-   6351,56 грн. – реактиви лабораторні,

-   5764,00 грн. – фармацевтична продукція (фентаніл).

Добровільні пожертвування і благодійні внески фізичних та юридичних осіб призначені тільки для покращення лікувально – діагностичного процесу і розвитку медичної частини, для власного використання без подальшої їх реалізації.

Щиро вдячні Всім за надану допомогу Закладу! Надіємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю!

День медичного працівника.

19 червня 2019
Опубліковано в Новини

DSCN4801

14.06.2019 року традиційно в нашому закладі відбулись урочистості з нагоди дня медичного працівника.

В урочистій обстановці колектив зібрався в приміщенні музичної школи , де за участю професійних та аматорських колективів міста відбувся святковий концерт.

З привітальними словами до колективу та гостей звернувся начальник ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» Олександр Володимирович Коцюбинський, який подякував колективу за високі досягнення в роботі, за розуміння реформ та прагнення колективу й надалі надавати якісні медичні послуги та медичну допомогу населенню, а також привітав всіх медиків міста з професійним святом (Відділ охорони здоров’я ВП «Рівненська АЕС», профілакторій ВП «Рівненська АЕС», реабілітаційний центр, відділення екстреної медичної допомоги).

Від адміністрації закладу грамотами за сумлінну працю та професіоналізм були відмічені:

-      ГУЗІЧ Тетяну Михайлівну - сестру медичну хірургічного кабінету поліклініки

-      ГАВРИЛЮК Людмилу Степанівну - кухаря іншого обслуговуючого персоналу

-  КОЗБУР Надію Олегівну - лікаря приймального відділення приймального відділення приймально-діагностичного відділення

-      КОЛБУНА Леоніда Івановича - лікаря - стоматолога - ортопеда зубопротезного відділення

-      МУШИК Людмилу Іванівну - лаборанта лабораторії

-      МІЩУКА Сергія Костянтиновича - лікаря офтальмолога офтальмологічного кабінету поліклініки

-   МОРДАС Світлану Володимирівну - молодшу медичну сестру кабінету "Довіра" поліклініки (0,5 посади), молодшу медичну сестру процедурного кабінету поліклініки (0.5 посади)

-    ОРЛОВСЬКУ Жанну Миколаївну - лікаря - терапевта (консультанта) терапевтичного кабінету поліклініки (0.75 посади), лікаря приймального відділення (лікаря - терапевта) приймального відділення приймально- діагностичного відділення (0.25 посади)

РИЖКОВУ Юлію Анатоліївну - лікаря з функціональної діагностики кабінету функціональної діагностики кабінету функціональної діагностики приймально-діагностичного відділення (0,5посади). лікаря з функціональної діагностики кабінету функціональної-діагностики кабінету ехокардіографії діагностики приймально-діагностичного відділення (0.5посади)

  СТОРОЖУК Ларису Андріївну - лікаря інфекціоніста кабінету інфекційних захворювань поліклініки (0.75 посади), лікаря інфекціоніста кабінету інфекційних інфекційного відділення (0.25 посади)

-    СТАРИНСЬКУ Світлану Анатоліївну - сестру медичну неврологічного кабінету поліклініки

-    ЧЕХ КатеринуВіталіївну - сестру медичну операційну операційного відділення

А для всього колективу з нагоди свята виплачена премія в розмірі 100% посадового окладу.

На святкуванні були присутні гості. З вітальним словом від ВП «Рівненська АЕС» виступив заступник генерального директора управління соціального розвитку Р.В. Гошовський, від міської ради – секретар Вараської міської ради О.П. Мензул. Гостем заходу був Народний депутат України Василь Петрович Яніцький, яий крім привітання   нагородив Грамотою Народного депутата України:

-            Романчук Наталія Олександрівна – лікар-рентгенолог

-            Цуман Наталія Леонідівна – сестра медична поліклініки та цінними подарунками – годинником:

-            Луцик Тетяна Анатоліївна – завідувач відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії

-            Волянін Валерій Іванович – завідувач відділенням травматології

-            Коцюбинський Олександр Володимирович – начальник ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України»

Весь захід супроводжувався виступами художніх колективів нашого міста, прекрасними голосами наших артистів.

 

DSCN4863

 

 

 

 

З 13.06.2019 р. в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» за сприянням та співпрацею з Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та провідною в Україні кафедрою «Організації та управління охороною здоров’я» та її завідуючим Михальчук В. М., відбувся початок заочної дистанційної форми навчання з циклу тематичного удосконалення «Управління якістю медичної допомоги як механізм підвищення її ефективності».                                                        

В перші дні циклу та з періодичністю в режимі онлайн йде напрацювання лекційного матеріалу (викладач на кафедрі-курсант на робочому місці) з послідуючим заочним самостійним навчанням, з можливістю оцінювати курсанта після кожної теми.

Дані курси розраховані для керівництва закладу та завідуючих відділень (керівників відповідних напрямків роботи). Даний захід буде проводитись до 27.06.2019 р. на ньому проходять навчання не тільки керівники, але й лікарі організатори санаторію – профілакторій ВП «РАЕС» та центру ПМСД. Всього на курсі навчається 30 чоловік.

 

31

 

32

 

IMG 414f1e344987f29820077f0931f81a7a V

13.06.2019 р. в інформаційному центрі в рамках співпраці з кафедрою «Організації та управління охороною здоров’я» Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, відбулось ознайомлення завідувача кафедрою та професора Михальчук В. М з роботою та діяльністю Рівненської АЕС, життям міста – супутника Вараш. Гість нашого міста висловив позитивні враження про місто та Рівненську АЕС.

IMG 649c81d298dd03279920ab095846e106 V

 

IMG 0718978c16567b066c5f89aa9931502a V

30.05.2019 року в актовій залі ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» відбулась запланована лікарська конференція на якій розглядались актуальні теми сучасної медичної практики з лекцією на тему: «Місце нових оральних антикоагулянтів в профілактиці по лікуванні ПТЕУ та системних емболій» виступив провідний судинний хірург Рівненської обласної клінічної лікарні Ю.А. Тарасюк.

З доповіддю на тему: «Актуальні питання діагностики та лікування фібриляції передсердь» підготував лікар-кардіолог С.І.Лаврук.       

12.04.2019 року в приміщені музичної школи відбулись збори трудового колективу ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» щодо прийняття нового колективного договору . Зі звітом та перспективами розвитку перед делегатами від адміністрації виступив начальник закладу Коцюбинський Олександр Володимирович. Також про проведену роботу звітував голова ППО  ДЗ "СМСЧ №3 МОЗУ" Тараканець Віталій Олександрович.

На зібранні обговорювались питання, які були внесені та опрацьовані на даному засіданні.

Під час голосування делегатами одностайно було прийнято нову редакцію колективного договору ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України».