Новини

20 квітня 2017 року відбувся круглий стіл на тему: «Клінічний розбір пацієнтів з порушенням ритму та артеріальної гіпертензії» за участю кандидата медичних наук Маслій Софії Мар’янівни лікаря аритмолога Центру лікування складних розладів серцевого ритму м. Рівне.

Присутні лікарі терапевти терапевтичного відділення поліклініки, кардіологи, педіатри ДЗ №СМСЧ №3 МОЗ України» обговорювали питання профілактики виникнення інсульту при фібриляції передсердь, з використанням антикоагулянтів, інгібіторів ангіотензинперетворюючих ферментів (ІАПФ), блокаторів ренінагіотензину ІІ (БРА), B – блокаторів.

Ще раз наголошувалось про прихильність до лікування пацієнтів з гіпертонічною хворобою, щоб запобігти розвитку ускладнень. Дуже важливо виконувати рекомендації щодо медикаментозного лікування, які ґрунтуються на принципах доказової медицини та їх ефективність доведена в міжнародних дослідженнях.

Підготувала:
завідувач терапевтичного відділення поліклініки
ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України»
Г. М. Бортнік

З 01 квітня 2017 року стартувала урядова програма «Доступні ліки». В цій програмі беруть участь 157 торгових найменувань лікарських препаратів. За 23 препарати Держава повністю компенсує їх вартість.

Ці препарати в аптеках можна отримати за рецептом - безкоштовно.

За всі інші ліки, згідно реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, пацієнт доплачує. Сума доплати за упаковку вказано в останній колонці.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню on Scribd

Перелік аптек, що беруть участь у програмі «Доступні ліки» в м. Вараш:

ДП ДАК "Ліки України"
аптека №7
м-н Будівельників, 20
ПП "Наша Аптека" м-н Вараш, 11/3
м-н Будівельників, 71г
ФОП "Семків С. І." м-н Будівельників, 57
ФОП "Герман Г. А." м-н Перемоги, 19
вул. Енергетиків, 23
ПП "Соломія-Сервіс"
("Подорожник")
м-н Вараш, 11/3
м-н Будівельників, 49
ТзДВ "Рівнефармація" вул. Енергетиків, 23

Як отримати ліки?

 1. Зверніться до лікаря, та отримайте виписаний рецепт.
 2. Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки» і має таку ось таку наліпку - https://goo.gl/2KaRpp.

  nakleyka dostupni_liki

 3. Отримайте ліки. В аптеці пацієнту пропонують декілька торгових марок. Пацієнт вирішує, яку торгову марку придбати: чи ці ліки будуть безкоштовні або з частковою доплатою за рецептом.
 4. Якщо в аптеці закінчились безкоштовні ліки, або ті, що відшкодовуються?
 • можна зачекати, поки ліки надійдуть в аптеку;
 • можна звернутися в іншу аптеку.

Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за такими категоріями:

 1. Серцево - судинні захворювання.
 2. Бронхіальна астма.
 3. Цукровий діабет II типу.

Мета програми «Доступні ліки» - забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і попередять виникнення ускладнень та передчасної смертності.

Підготувала
завідувач терапевтичного відділення поліклініки
ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України"
Г. М. Бортнік

Нещодавно в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» відбулися зміни, які стосуються протитуберкульозного кабінету в м. Вараш. Як відомо, всі роки тубкабінет знаходився в поліклініці медико-санітарної частини на третьому поверсі, що не зовсім відповідав стандартам інфекційного контролю. Тому, протитуберкульозний кабінет було перенесено в інфекційне відділення.

Таким чином, ми забезпечимо відокремлення потоків пацієнтів, які хворіють на туберкульоз, що унеможливить інфікування здорового населення. Це сприятиме належній організації здачі аналізу мокроти на мікобактерії туберкульозу, адже тепер, так званий «грибочок», де пацієнти здають мокроту, знаходиться поблизу протитуберкульозного кабінету. Також в протитуберкульозному кабінеті проводиться ДОТ-терапія. ДОТ абревіатура походить від англійських слів Directly Observed Treatment - лікування під безпосереднім наглядом. ДОТ-кабінет забезпечує контрольоване лікування хворих на туберкульоз, що не виділяють збудника туберкульозу і одержують лікування в амбулаторних умовах.

Ми впевнені, що цими змінами ми гарантуємо дотримання необхідних стандартів інфекційного контролю та забезпечимо належний стан протитуберкульозної служби.

З Великоднем!

14 квітня 2017
Опубліковано в Новини

Щиро вітаємо працівників державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 3 МОЗ України» та всіх мешканців міста Вараш зі святом світлого Христового Воскресіння!!!

Нехай царюють у Ваших серцях радість і душевний спокій!
Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, а помисли щирими та добрими.
Нехай Божа милість та благословення оросять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Ваших оселях.
Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення задумів.
Всіх Вам земних благ!

Адміністрація

30 березня у Вараші побував народний депутат України Василь Яніцький. Його робота в окрузі розпочалася із відвідування державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України». З начальником медико-санітарної частини Олександром Коцюбинським обговорили проблеми в роботі медичної установи. Згодом депутат ознайомився з роботою акушерсько-гінекологічного відділення, поспілкувався з його працівниками, породіллями та їхніми чоловіками. Народний депутат вручив акушерам прилад для автоматичного вимірювання рівня білірубіну у крові новонароджених. З проханням придбати цей прилад, під час його попереднього візиту, звернулася завідуюча відділенням Валентина Солдатова. Цей дороговартісний апарат вкрай необхідний в роботі акушерів, бо дає можливість мати оперативні дані про стан дитини, але самотужки лікарня не мала можливості придбати його. 

 

Щиро дякуємо благодійнику Яніцькому Василю Петровичу за надану благодійну допомогу  державному закладу 

"СМСЧ № 3 МОЗ України".

З повагою та вдячністю від всього жіночого населення та новонароджених дітей міста Вараш.

 

17634668 1532453980163048 4100933236817428965 n

17457836 1532454140163032 8302366649145700311 n