Новини

 

ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» за звітний період отримав благодійних внесків та гуманітарної допомоги на суму - 228 110,66 грн.

Сума коштів станом на 01.01.2016 року складала: 46 696,18 грн.

Залишок на 31.12.2016 року складав: 5 375,30 грн.

Зокрема, за даний період за кошти, отримані закладом як благодійна допомога було використано (придбано) на суму - 269 431,54 грн., серед яких:

 - 142 051,00 грн. - господарські товари, лікарські засоби та медичні вироби, лабораторний посуд та хімреактиви, дезинфікуючі засоби, папір, автозапчастини;

 - 1 320,00 грн. - компенсація наборів харчування донорам;

 - 720,00 грн.  - оплата   за   навчання;

 - 125 340,54 грн. - в натуральній формі, а саме:

  •  стерилізатор ГП-40 б/в - 1 200,00 грн.;
  •  комп’ютерна техніка - 4 600 грн.;
  •  меблі - 9 550 грн.;
  •  будівельні та господарчі товари - 17 296,30 грн.;
  •  паливо-мастильні матеріали - 10 482,14 грн.;
  •  пральна машинка б/в - 2000,00 грн.;
  •  лікарські засоби та медичні вироби - 80 212,10 грн.

Крім того проведено ряд ремонтних робіт у приміщеннях відділень стаціонару та поліклініки за рахунок матеріальної допомоги благодійників. Особлива подяка за проведення ремонту  першого поверху інфекційного відділення благодійнику і меценату Мялику Віктору Ничипоровичу.

Добровільні пожертвування і благодійні внески фізичних та юридичнихосіб призначені тільки для покращення лікувально-діагностичного процесу і розвитку медичної частини, для власного використання без подальшої їх реалізації. 

Щиро вдячні  благодійникам за    надану    допомогу    Закладу!

Надіємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю!

 

Начальник ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України" О.В.Коцюбинський

 

 

10.02.2017 року в конференц-залі ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України" відбулась практична конференція для лікарів акушер-гінекологів на тему: "Оцінка репродуктивного здоров'я" організован лікарем-ендокринологом-експертом ЛД "Діла" Четверновою Іриною Генадієвною

Наш лікувальний заклад наприкінці 2016 року закупив безконтактні медичні інфрачервоні пірометри (термометри) відомого японського бренду Omron у кількості 6 штук. Дані термометри нещодавно прийшли від замовника. Вони дозволяють швидко, на протязі однієї секунди виміряти температуру тіла людини, не торкаючись поверхні тіла. Це дуже важливо та зручно при вимірюванні температури тіла у дітей та тяжкохворих, які потребують сторонньої допомоги. Пірометри Omron працюють у трьох режимах: вимірюють температуру навколишнього середовища, температуру тіла людини та температуру об’єктів зовнішнього середовища (підігрітої їжі, води у ванні тощо). Зараз вони проходять тестування у відділенні анестезіології, дитячому соматичному відділенні, акушерському стаціонарі, інфекційному, терапевтичному та неврологічному. Надзвичайно важливим на відміну від ртутних термометрів є те, що вони не містять ртуті, адже принцип роботи полягає у використанні інфрачервоного датчика. Сам апарат не вимагає особливої обробки (ртутні термометри знезаражують у дезрозчині після використання), достатньо протерти його бавовняною тканиною, а сам датчик достатньо у випадку забруднення протерти ватним тампоном, змоченим 70% розчином етилового спирту.

Дякуємо за благодійність!

04 лютого 2017
Опубліковано в Новини

04.02.2017р. ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України" разом з реабілітаційним центром отримали благодійну допомогу. На сьогодні, коли медики відчувають недостатність фінансування на придбання обладнання, виробів медичного призначення, господарських товарів, ця допомога є на сьогодні суттєвою для підтримки дієздатності медичного закладу.

В зв'язку з цим хочемо подякувати благодійній організації "Козачий фонд" Альбатрос, а саме Президенту Українсько-Канадського соціального сервісу у Ванкувері Роману Савицькому, куратору проекту в співпраці з нами Фрідман Наталії Костянтинівні та патронату проекту генеральному директору Рівненської АЕС Павлишину П.Я.

Щиро вдячні за допомогу!

Адміністрація
ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України"