Інформація за тиждень

29 липня 2020
  • розмір шрифту

За минулий тиждень з 20.07.2020 р. по 26.07.2020 р. в ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» народилось 6 дітей. Померло по стаціонару 2 хворих. На лікування поступило 71 хворий. Виписано з відділень 49 хворих. На даний час знаходиться 79 хворих на стаціонарному лікувані.

Разом з центром ПМСД взято для дослідження 100 зразків на ПЛР, з них 21 позитивний. Проведно 311 досліджень ІФА, з яких 9 позитивні. Троє пацієнтів госпіталізовано до Сарненської ЦРЛ. Серед медичних працівників - 3 підтвердження на COVID-19 на минулому тижні.

Згідно рішення комісії ТЕБ та НС дозволено проходити первинні медичні огляди (влаштування на роботу), медичні огляди громадян які поступають у ВНЗ, медичні огляди військовозобов’язаних. Всі інші медичні огляди та медичні огляди з видачею відповідних документів будуть проводитись після завершення карантину в місячний термін, з відповідним дозволом комісії ТЕБ та НС.

В закладі завершені перші (основні) етапи технічного облаштування мережі впровадження МІС. Для повного завершення впровадження МІС потрібні кошти для підключення до мережі – інтернет, компютерна техніка яка закуплена Вараським виконавчим комітетом, та кошти для завершення та повного обєднання всіх додаткових відділень та будівель (пологове, швидка, лабораторія, інфекція, КТ, господарча частина). Для цього підготовлено звернення до міського голови, депутатів про виділення коштів.

414
Детальніше в цій категорії: