Інформація за тиждень

22 липня 2020
  • розмір шрифту

За минулий тижднь з 13.07.2020 р. по 19.07.2020 р. в пологовому відділенні народилось 4 дітей, із них 1 сільської місцевості. На стаціонарному лікуванні поступило 42 хворих. Виписано 43 хворих. На 20.07.2020 р. на стаціонарному лікувані - 58 пацієнтів. З ознаками захворювання на COVID-19 пацієнтів на стаціонарному лікуванні немає.

     За минулий тиждень в закладі вз’ято 7 зразків ПЛР, в загальному 91 зразок, з них 19 позитивних, швидких тестів – 3. Позитивних не виявленно. Проведено 371 дослідження ІФА, з якого 15 позитивні.

     За даними центру ПМСД в місті офіційо підтверджено 181 випадок на COVID-19, 132 – виздоровіло. На минулому тижні 1 пацієнт госпіталізований в Сарненську ЦРЛ. Всі інші пацієнти заходяться на амбулаторному лікуванні у своїх лікарів.

     На протязі тижня в закладі проводиться інвентаризація в зв’язку з переходом в комунальну власність.

     Одночасно, проводяться роботи по налагодженню мережі для інформаційної медичної системи, які плаується завершити на протязі тижня.

     На базі молочної кухні в розпалі ремонтні роботи для організації роботи компютерної томографії, згідно заключеного договору оренди з ТОВ «Темо Луцьк».

     Продовжуються роботи по виконанню вимог ІІ аудиту та впровадженої в закладі системи управлінння ISO:2015.

     Проблемою на сьогоднішній день, залишається відсутнє фінансування на липень місяць по заробітній платі (аванс виплачено в повному об’ємі), та господарського утримання, що є першим у виконанні ліцензійних вимог та процесу передачі закладу з державної в комунальну власність. В звязку з відсутністю фінансування, затримуються роботи по підготовці до осінньо – зимового періоду.

898
Детальніше в цій категорії: