Звіт наради 14.07.2020р.

15 липня 2020
  • розмір шрифту

14.07.2020 р. в Рівненській обласній державній адміністрації відбулась робоча нарада за участю заступника голови Рівненської ОДА С. Подоліна, начальника УОЗ Рівненської ОДА О. Вівсянника, начальника ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» О. Коцюбинського, заступника з економічних питань ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» О. Конончук, заступників міського голови Вараської міської ради Б. Бірюка, Н. Зубрецької, начальника відділу майна комунальої власності міста І. Савченко. На нараді розглядались питання організації переходу закладу в комунальну власність, можливості прискорення даної процедури та вирішення питання фінансування закладу в перехідних період.

Керівництво області зауважило, що прикладе всі зусилля для вирішення питання часткового фінансування закладу на заробітню плату. Обговорено питання щодо звернення до органів центральної влади про фінансову підтримку закладу в перехідний період.

Начальник ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» О. Коцюбинський доповів про ситуацію в колективі та можливі наслідки недофінансування закладу.

190
Детальніше в цій категорії: