Питання щодо фінансування закладу в 200 млн. гривнь в цьому році!?

10 липня 2020
  • розмір шрифту

 

Питання щодо «Чи надходило фінансування закладу в 200 млн. гривень в цьому році!?»

 

В цьому році з чисто міського бюджету було отримано на всі потреби закладу в тому числі частково на заробітну плату 21488,4 тис. грн. Але ще відсутнє фіансування на липень і наступні місяці. По субвенції з січня по березень місяць 8221,1 тис. грн.

Може 200 млн. і буде якщо починати рахувати з 2016 року, коли заклад перейшов на часткове фінансування з міського бюджету (до 01.04.2020 р.), а з квітня 2020 р. на 100% фінансове забзпечення. За 6 років – це мізер, оскільки бюджет нашого закладу формувався за принципом мінімальної потреби (1/4 від розрахованої потреби). На нас економили і що до утримання закладу так і на заробітній платі, в зв’язку з чим числьність персоналу за усі роки скоротилась від 900 чоловік до 520, скорочено кількість ліжок місць в стаціонарі з 295 на 200. Подальше скорочення в зв’язку з недостатнім фінансуванням може призвести до оптимізації відділень, створення обмеженої структури закладу, зменшення лікувально - діагостичних послуг. І все це під наполегливим тиском місцевої влади, відповідно фінансування.

Але були і приємні моменти, коли за період з 2015 р. по 2018 р. було закупленно ряд сучасного медичного обладнення, яке на сьогодні повністю функціонує, в звязку з чим проведені нові сучасні оперативні втручання, лікування та розширені діагностичні можливості. Все воно є і працює, неодноразово перевірено різними перевіряючими органами, в тому числі проведений держаудит 2019 – 2020 р., який не виявив в цьому плані жодних порушнь.

Проведено ряд ремонтних робіт: частини покрівель, сантехнічні роботи, ремонт амбулаторного прийому акушерсько – гінекологічного відділення, ряд господарських робіт. Але це знову мізерна частина з великої потреби. Щоб зберегти заклад, дати можливість йому розвиватись потрібні великі фінансові вливання, в тому числі предбання сучасного нового обладнення, проведення ремонтних робіт, забезпечення метрологічними послугами та іншими потребами: забезпечення киснем, роботою ліфтів, охороною, роботою транспорту, придбанням нових автомобілів медичного призачення і.д

Для цього 200 млн. на 6 років а це - капля в морі. Мінімальна потреба закладу сьогодні 60 млн. грн на рік. Це реальна потреба, яка не забезпечена.

47
Детальніше в цій категорії: