У Вараші проводитимуть лабораторне тестування на COVID-19

09 червня 2020
  • розмір шрифту

У Вараші проводитимуть лабораторне тестування на COVID-19

З метою запобігання поширенню на території міста Вараш та села Заболоття короновірусу COVID-19, 1 червня 2020 року на засіданні виконавчого ко­мітету Вараської міської ради одноголосно було прийнято рішення про виділення ДЗ «СМСЧ №3» з резервного фонду міста 253 тисячі 477 гривень.

Ці кошти спрямують на придбання виробів медич­ного призначення для проведення ІФА-тестів на анти­тіла до коронавірусу, що дасть можливість проводити у Вараші понад 100 тестів щодня.

Наразі в області діагностику проводять трьома ме­тодами: швидкими, ПЛР та ІФА-тестами. Метод ІФА (імуно-ферментний аналіз) – це вид аналізу, за допо­могою якого виявляється комплекс антиген-антитіл, що виробляються, коли організм уражений вірусом.

Згідно наказу МОЗ України №1227 від 20.05.2020 року «Зміни до Стандартів медичної допомоги «Коро- навірусна хвороба (COVID-19)» лабораторне тестування на COVID-19 методом ІФА в першу чергу проводити­муть: пацієнтам з клінічними ознаками коронавірусної хвороби; пацієнтам з пневмонією; особам, які контак­тували з підтвердженими випадками; особам, які по­требують планової госпіталізації та/або операції; працівникам Національної поліції, Національної гвар­дії, медичним та фармацевтичним працівникам.

3737
Детальніше в цій категорії: