Освітянам дякуємо!!!

28 квітня 2020
  • розмір шрифту

Загроза поширення вірусу COVID-19 вимагає не тільки ефективних дій влади, але й об’єднання зусиль широкої громадськості, медиків,   благодійників, усіх небайдужих громадян. Саме таким шляхом пішли освітяни об’єднаної територіальної громади м. Вараш, оголосивши акцію по збору коштів для допомоги медичним працівникам в боротьбі з коронавірусом.

За зібрані кошти освітяни закупили та передали медикам м. Вараш кількісний імунофлуоресцентний експрес-аналізатор Getein 1100, призначений для швидкої діагностики біомаркерів у біологічних рідинах людини.

IMG 89921   

Цей прилад є незамінним помічником в діагностиці стану тяжких пацієнтів!!! Він в значній мірі забезпечує лабораторну діагностику під час епідемії вірусних пневмоній, використовується для ефективності вибраного лікування, своєчасної діагностики   тромбозів, діагностики маркерів настороженості вторинних інфекцій. Експрес-аналізатор Getein 1100 дозволяє вимірювати маркери серцево-судинної системи, маркери запальних процесів, вагітності, діабету, функцій сечовидільної системи. Цей прилад значно покращить ефективність роботи медичних працівників при наданні невідкладної допомоги тяжкохворим пацієнтам.

Ми не втомлюємось дякувати усім, хто допомагає нам у цій спільній боротьбі!   Ми дякуємо за   допомогу, за турботу, підтримку. Ми відчуваємо величезну гордість і відповідальність! Захоплюємось вашою відданістю! Ми знаємо, що все скоро завершиться, але розуміння, усвідомлення від згуртованості та взаємовиручки залишаться!

Адміністрація ДЗ "СМСЧ № 3 МОЗ України"

321
Детальніше в цій категорії: