Робота з приводу передачі закладу в комунальне підприємство

10 лютого 2020
  • розмір шрифту

04.02.2020 року в приміщнні КП «Рівненський обласий клінічний лікувально-діагностичний центр» РОР відбулося навчання для головних лікарів, економістів та представників органів місцевої влади щодо підготовки укладання договорів з НСЗУ вторинного та третинного рівнів: «Підготовка Рівненської області до другої хвилі трансформації системи охорони здоров’я та впровадження медичних гарантій».

Зі сторои нашого закладу в нараді прийняли участь начальник ДЗ «СМСЧ № 3 МОЗ України» О. Коцюбинський, заступник начальника з медичної частини Т.Латишенко, головний бухгалтер І. Басюк, економіст Т.Мирончук.

Даний захід організований за участю представників НСЗУ, на якому розглядали ряд практичних дій зі сторони владних структур та закладів охорони здоров’я для впровадження нововї системи фінансування медичної галузі. Разом з тим, в нашому варіанті, дані практичні дії можливі після приняття КМУ постанови про передачу закладу в конунальну власність та перетворення в комунальне некомерційне підприємство та функціонування медичної інформаційної системи.

06.02.2020 до Вараської міської ради вкотре направлено лист щодо сприяння в вирішенні вище сказаних питань, а саме в активізації контролю щодо питання передачі закладу в комунальну власність та нагальне виділення коштів Вараською міською радою на утворення медичної інформаційної системи, згідно попердньо надаої пропозиції (кошторис).

Надіємось на продуктивну спільну співпрацю.

160
Детальніше в цій категорії: