Заходи в ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України"

25 лютого 2019
  • розмір шрифту

Плідними та відповідальними за останні два тижні були заходи в ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України".

А саме, 14.02.2019 року в Закладі відбулась розширена підсумкова конференція «Про підсумки роботи закладу в 2018 році», на якій кожен керівник по напрямку діяльності особисто прозвітував про проведену роботу за останній рік, охарактеризував показник роботи, висвітлив проблемні питання роботи відділення або структурного підрозділу та намітив плани подальшої роботи та розвитку.

В заключному слові, виступив начальник ДЗ "СМСЧ №3 МОЗ України" Коцюбинський О.В., який охарактеризував та дав оцінку роботи по кожному напрямку діяльності, особливо зупинився на досягненнях Закладу по покращенню об’єму та якості надання медичної допомоги населенню завдяки спільній роботі всіх підрозділів Закладу, завдяки впровадженню роботу нового обладнання, введення нових сучасних методів лікування та діагностики. Начальник подякував колективу за пророблену роботу по впровадженню системи управління якістю ISO:2015 системи менеджменту, здобуттям статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини», проведенням акредитації та підтвердженням вищої акредитаційної категорії, яка пройшла в січні місяці 2019 року. Також, Коцюбинський О.В. зупинився на найближчих майбутніх планах, а саме, в рамках реформи, реорганізувати Заклад в комунальне некомерційне підприємство вторинного рівня, яке повністю буде створено до 2020 року. Для цього проводяться всі планові заходи. Налагоджені взаємозв’язки з «первинкою» - КНП ВМР «Вараський центр первинної медичної допомоги».

20.02.2019 відбулась чергова се6стринська конференція, на якій розглядались планові питання, а також, планова медична рада, на якій розглядались робочі питання про організацію роботи вторинної ланки надання медичної допомоги при виході та створенні самостійного Вараського центру КМСД, взаємодії та співпраці між закладами охорони здоров’я.

Також розглянуто питання про виконання управлінських рішень, робота та забезпечення кадрової служби в закладі.

1

2

 

3

244
Детальніше в цій категорії: