У Вараші відкрили відремонтоване приміщення жіночої консультації

20 грудня 2017
  • розмір шрифту

 У вівторок, 19 грудня, в день, коли християни відзначають свято Святого Миколая, у Вараші жіноча частина міста, отримала чудовий подарунок, відкрили відремонтоване приміщення жіночої консультації на базі акушерсько-гінекологічного відділення. Із цією подією усіх присутніх привітав начальник ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександр Коцюбинський, депутати міської ради, разом із Сергієм Анощенком, лікарі, медичні працівники, будівельники, підприємці, прихожани церковних громад та благодійники, – усі ті, хто причетний до чудової події, яка стала реальністю. Їм було вручено подяки.

Латишенко Т.І. – заступник начальника з медичної частини, продемонструвала кабінети жіночої консультації, які наразі складаються із двох кімнат, приймальної та оглядової частини. Також показали операційну. Кабінет патології шийки матки, також має бути у відділенні, бо як говорить пані Тетяна, що «ця візуальна форма має бути чим раніше установлена». Умови, які були раніше не підлягали Європейському стандарту, тому з усіх сил постаралися приблизитися до даного стандарту. Також у дане приміщення планується перенести УЗД діагностику.

На запитання журналіста, чи планується у даному відділенні дитячий куточок, де б матусі змогли б лишити своїх дітей на час огляду, то пані Тетяна сказала, що вони не подумали про таке, але запевнила, що «це було б дійсно гарним доповненням».

Начальник ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» Олександр Коцюбинський розповів, що «думка про реалізацію нового приміщення для жіночої консультації в них виникла ще 3 роки тому. І цим вони хочуть покращити якість надання даної послуги. Наступним завданням є проведення ремонту приміщень де була раніше жіноча консультація і відкриття нового відділення платних медичних послуг».

Джерело: Вараш-Інфо

939
Детальніше в цій категорії: