Ви можете врятувати чиєсь життя, ставши донором

14 червня 2016
  • розмір шрифту

14 червня в Україні відзначається Всесвітній день донора крові. Саме в цей день в 1868 році австрійський лікар Карл Ландштейнер відкрив групи крові людини. Всесвітній день донора крові – досить нове свято, яке відзначають багато країн. Він був заснований під егідою ООН в травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я ООН в Женеві.

Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Хоча потреба в крові є загальною, але не завжди це доступно тим, хто її потребує. До жителів міста звертаються працівники ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» з проханням взяти активну участь у донорському русі. Бажаючих чекають за адресою: вул. Енергетиків, 23, відділення забору донорської крові СМСЧ №3. Забір крові проводиться щовівторка та щочетверга з 8 години.

У Всесвітній день донора крові журналісти сайту Esfil TV побували у відділенні забору донорської крові ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України», порозмовляли з операційною медсестрою Тетяною Коломієць і переконалися, що серед мешканців міста є люди, готові поділитися своєю кров’ю для порятунку чийогось життя. 14 червня донорів виявилося шестеро: Харчук Сергій, Штинь Олександр, Шепелюк Валентина, Оксенюк Руслан, подружжя Ольги та Івана Ширяєвих. І кожен з них уже не вперше здає кров та вважає донорство – важливою і корисною справою. Детальніше дивіться у сюжеті.

http://esfil.com.ua/video/vi-mozhete-vryatuvati-chiies-zhittya-stavsh/

792
Детальніше в цій категорії:

Медіа