серп. 04

1.Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод (Конвенцію ратифіковано Законом №475/97-ВРвід 17.07.97)
2.Цивільний кодекс України
3.Закон України"Про доступ до публічної інформації"
4.Закон України"Про захист персональних даних"
5.Закон України"Про запобігання корупції"
6.Закон України"Про державну таємницю"
7.Закон України"Про інформацію"
8.Указ Президента України"Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації"
9.Наказ МОЗ України від 06.05.2014 №299 "Про організацію виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" у Міністерстві охорони здоров'я України"
     Надання публічної інформації Державним закладом “Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України” (далі - Заклад) здійснюється у відповідь на інформаційний запит.
     Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
     Запит на інформацію подається фізичною, юридичною особою, об’єднаннями громадян без статусу юридичної особи Державному закладу “Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерство охорони здоров'я України” в усній або письмовій формі під час особистого прийому або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, факсом або телефоном. Запит на інформацію подається у довільній формі.
     Запит відповідно до форми запиту на публічну інформацію, розпорядником якої є Державний заклад “Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України”, повинен містити: прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти чи номер засобу зв’язку (якщо такий є); загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено Запит (якщо запитувачу це відомо); підпис і дату (за умови подання письмового Запиту).
    Для подання письмового Запиту запитувач може використати форму, яка надається в приймальні Закладу або яка розміщується на офіційному веб-сайті http://nosocomium.rv.ua/ та на інформаційному стенді Закладу. Форма для подання письмового запиту на інформацію може бути отримана за адресою: вул.Енергетиків,23, м. Вараш, Рівненська область, Україна,34400 (на інформаційному стенді Закладу).
Запит може бути поданий особисто до приймальні Закладу кожного робочого дня з 8.00 до 17.00, за винятком часу на обідню перерву з 13.00 до 14.00, крім вихідних та святкових днів.
     Під час подання Запиту запитувач зазначає зручну для нього форму отримання інформації.
     Для оформлення інформаційного запиту:
письмово: ДЗ “СМСЧ №3 МОЗ України”, вул.Енергетиків,23, м. Вараш, Рівненська область, Україна,34400.
консультації з питань доступу до публічної інформації: тел. 03636 31877, години роботи: Пн- Пт 8:00-17:00за винятком часу на обідню перерву з 13.00 до 14.00, крім вихідних та святкових днів .

    Запит на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації»може бути поданий:
на поштову адресу: вул.Енергетиків,23, м. Вараш, Рівненська область, Україна,34400.;
на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
по факсу(03636) 2-23-03;
по телефону (03636) 3-18-77; 2-13-03.

     У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий Запит, його оформлює секретар приймальні Закладу із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та наданням копії Запиту особі, яка його подала. На вимогу запитувача на першому аркуші копії Запиту проставляється відбиток штампа Закладу із зазначенням дати надходження та вхідного номера Запиту. Така копія повертається запитувачу.